Martin Gerhard Reisenberg

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Tools-hammer.svg Ky artikull duhet të përmirësohet sipas standardeve të përshkruara te Ndihmë:Çfarë është një artikull?


Martin Gerhard Reisenberg (l. 1949) autor dhe biblotekanë gjermanë.

Citate[redakto]