Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
''Sigurohuni të hidhni një sy dhe te faqja zyrtare e Wikicitate në Facebook: '''[https://www.facebook.com/sq.wikiquote.org/ Wikicitate]'''.''
 
 
<center><big>'''Puna e mbarë!'''</big></center>
 
== Shiko dhe ==
* [[Ndihmë:Pyetje e Përgjigje|Pyetje e Përgjigje]]
* [[Ndihmë:Rregullat kryesore|Rregullat kryesore]]
 
 
<center><big>'''Puna e mbarë!'''</big></center>
 
 

Menyja e lëvizjeve