Ndryshimi mes inspektimeve të "Jan van de Snepscheut"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
* "Në [[Teoria|teori]], s´ka dallime midis shkencës dhe praktikës. Por, në praktikë, ka".
 
{{asbox
[[Category:Amerikanë]]
| image = Font Awesome 5 solid users.svg
| qualifier = biografik
| category = Biografi - cung
}}
 
[[CategoryKategoria:Amerikanë]]

Menyja e navigimit