Ndryshimi mes inspektimeve të "Jan van de Snepscheut"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
* "Në [[Teoria|teori]], s´ka dallime midis shkencës dhe praktikës. Por, në praktikë, ka".
 
| category = {{Njerëz - cung}}
{{asbox
| image = User icon BLACK-01.png
| qualifier = për një person
| category = Njerëz - cung
}}
 
[[Kategoria:Amerikanë]]

Menyja e navigimit