Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Leximi ==
 
Leximi zakonisht është i thjeshtë. ShkoShkoni te [[Faqja kryesore]], gjejgjeni një temë që të duket interesante dhe fillofillonieksplorosheksploroni. Ekziston edhe një kuti kërkimi djathtas, në majë të secilës faqe.
 
Nëse lexoni diçka dhe ju pëlqen, pse të mos lini një shënim në hapësirën e diskutimit të faqes? Kujtdo i pëlqen të marrë ca komente pozitive.
 
Nëse keni një pyetje për funksionimin e ''Wikicitate'', hidhni një sy te [[Wikiquote:Pyetje e Përgjigje|Pyetje e Përgjigje]]. Nëse nuk e gjeni aty përgjigjen e pyetjes suaj mund të pyesni te [[Wikiquote:Kuvendi|Kuvendi]]hapësira e atjeshme e diskutimit.
 
== Redaktimi ==

Menyja e lëvizjeve