Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
 
Për të krijuar një llogari vizitoshtyp '''<span class="plainlinks">[http://sq.wikiquote.org/wiki/Special:Userlogin?type=signup Regjistrohukëtu]</span>'''.
 
 
''Sigurohuni të hidhni një sy dhe te faqja zyrtare e Wikicitate në Facebook: '''[https://www.facebook.com/sq.wikiquote.org/ Wikicitate]'''.''
 
''If you don't understand Albanian, please aks for assistance [[Wikiquote:Ambasadat|here]].''
 
<div style="text-align: center;"><big>'''Puna e mbarë!'''</big></div>
 

Menyja e lëvizjeve