Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Artikujt e rinj"

Jump to navigation Jump to search
Zhbëje versionin 15434 i bërë nga Klein Muçi (ligjëratë)
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
(Zhbëje versionin 15434 i bërë nga Klein Muçi (ligjëratë))
Etiketa: Undo
'''Artikujt e rinj'''
</div>
<div style="background: #ffffec; border: 2px solid #faf9b2; border-top: none; padding: 0.6em; padding-top: none; text-align:center;">
<!-- Jo më shumë se 10 artikuj. Shto në krye, hiq në fund. -->
:[[Harry Potter dhe i Burgosuri i Azkabanit (libri)]]

Menyja e lëvizjeve