Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Leximi ==
 
Leximi zakonisht është i thjeshtë. ShkoniShikoni te [[Faqja kryesore]]djathtas, gjeni njëmajë temëpër kutinë e duketkërkimit. interesanteShkruani dheemrin fillonie një eksploroni.personi Ekzistonapo edhelibri një kutinjohur kërkimidhe djathtas,dhe në majëfillonisecilës faqeeksploroni.
 
Nëse lexoni diçka dhe ju pëlqen, pse të mos lini një shënim në hapësirën e diskutimit të faqes? Kujtdo i pëlqen të marrë ca komente pozitive.

Menyja e lëvizjeve