Dallime mes rishikimeve të "Ndihmë:Mirë se vini!"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
vNo edit summary
 
Leximi zakonisht është i thjeshtë. Shikoni djathtas, në majë për kutinë e kërkimit. Shkruani emrin e një personi apo libri të njohur dhe dhe filloni të eksploroni.
 
Nëse lexoni diçka dhe ju pëlqen, pse të mos lini një shënim në hapësirën e diskutimit të faqes? Kujtdo i pëlqen të marrë ca komente pozitive.
 
Nëse keni një pyetje për funksionimin e ''Wikicitate'', hidhni një sy te [[Wikiquote:Pyetje e Përgjigje|Pyetje e Përgjigje]]. Nëse nuk e gjeni aty përgjigjen e pyetjes suaj mund të pyesni te hapësira e atjeshme e diskutimit.
== Shkrimi ==
 
Redaktimi i njohurive tona ekzistuese është gjë shumë e mirë por ne dëshirojmë që dhe ju të kontribuoni me njohuritë tuaja. Mund të filloni një faqe të re ose të gjeni një faqe ekzistuese dhe të shtoni një seksionpjesë krejtësisht të rire në të. Mos u shqetësoni shumë për gabimet - nëse ju bëni diçka të gabuar mund ta rregulloni më vonë. Keni një citat të preferuar nga një person i famshëm? Një batutë që e përdorni gjithnjë? Nëse nuk janë në ''Wikicitate'' mos kini frikë të jeni ju të parët që i shtoni.
 
 
 

Menyja e lëvizjeve