Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Artikujt e rinj"

Jump to navigation Jump to search
Test
(Zhbëje versionin 15434 i bërë nga Klein Muçi (ligjëratë))
Etiketa: Undo
(Test)
Etiketa: përpunim burimi 2017
<div style="background: #ffffec; border: 2px solid #faf9b2; border-top: none; padding: 0.6em; padding-top: none;">
<!-- Jo më shumë se 10 artikuj. Shto në krye, hiq në fund. -->
{{Special:NewPages}}
:[[Harry Potter dhe i Burgosuri i Azkabanit (libri)]]
:[[Harry Potter dhe Dhoma e të Fshehtave (libri)]]
:[[Harry Potter dhe Guri Filozofal (libri)]]
:[[Harry Potter dhe Princi Gjakpërzier (libri)]]
:[[Tigri]]
:[[Shauni i të Vdekurve]]
:[[Përrallë nga e kaluara]]
:[[Shrek]]
:[[Kumbari]]
:[[Sinbad:Legjenda e Shtatë Detrave]]
</div>
<noinclude>

Menyja e lëvizjeve