Dallime mes rishikimeve të "George Sand"

Jump to navigation Jump to search
55 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Amantine Lucile Aurore Dupin''' (1 korrik 1804 - 8 qershor 1876) ishte romanciere, autore dramatike dhe kritike letrare franceze.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
[[Figura:George Sand.PNG|upright|frameless|djathtas]]
 
'''Amantine Lucile Aurore Dupin''' (1 korrik 1804 - 8 qershor 1876) ishte romanciere, autore dramatike dhe kritike letrare franceze.
1.000

edits

Menyja e lëvizjeve