Dallime mes rishikimeve të "George Sand"

Jump to navigation Jump to search
234 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
'''Amantine Lucile Aurore Dupin''' (1 korrik 1804 - 8 qershor 1876) ishte romanciere, autore dramatike dhe kritike letrare franceze.
 
== Thënie ==
 
* ''Ka vetëm një lumturi në jetë, të duash dhe të të duan''
 
== Thënie për të ==
 
== Thënie të atribuara gabimisht ==
 
== Referenca ==
 
== Shiko edhe ==
 
== Lidhje të jashtme ==
 
{{Wikipedia}}
{{Commons}}
1.000

edits

Menyja e lëvizjeve