Dallime mes rishikimeve të "George Sand"

Jump to navigation Jump to search
13 bytes added ,  3 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Thënie ==
 
* ''Ka vetëm një [[Lumturia|lumturi]] në jetë, të duash dhe të të duan.''
 
== Thënie për të ==
1.000

edits

Menyja e lëvizjeve