Dallime mes rishikimeve të "Thimi Mitko"

Jump to navigation Jump to search
16 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
No edit summary
 
{{Pa referime}}
[[Skeda:Thimi Mitko (portrait).jpg|frameless|right|upright]]
'''Thimi Mitko''', (1820 - 22 mars 1890) ishte një rilindas dhe folklorist shqiptar.

Menyja e lëvizjeve