Dallime mes rishikimeve të "Epikarmi"

Jump to navigation Jump to search
127 bytes added ,  11 muaj më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Thënie ==
• Veç mendja sheh e dëgjon, çdo gjë tjetër është e shurdhët dhe e verbër
• Njeriu i zgjuar duhet të jetë para,jo pas
• Të shuntë janë ata që s'janë të aftë as të flasin e as të heshtin
114

edits

Menyja e lëvizjeve