Dallime mes rishikimeve të "George Sand"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes added ,  3 muaj më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Etiketa: Reverted
[[Figura:George Sand.PNG|upright|frameless|djathtas]]
 
'''Amantine Lucile Aurore Dupin''' (1 korrik 1804 - 8 qershor 1876) ishte romanciere, autore dramatike dhe kritike letrare franceze.
 
== Thënie ==
37

edits

Menyja e lëvizjeve