Dallime mes rishikimeve të "George Sand"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  3 muaj më parë
v
Zhbëje versionin 24737 i bërë nga Kwamikagami (ligjëratë)
No edit summary
Etiketa: Reverted
v (Zhbëje versionin 24737 i bërë nga Kwamikagami (ligjëratë))
Etiketa: Undo
 
[[Figura:George Sand.PNG|upright|frameless|djathtas]]
 
'''Amantine Lucile Aurore Dupin''' (1 korrik 1804 - 8 qershor 1876) ishte romanciere, autore dramatike dhe kritike letrare franceze.
 
== Thënie ==
37

edits

Menyja e lëvizjeve