Skeda:Wikipedia-logo-en.png

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search

Wikipedia-logo-en.png(135 × 155 pixela, madhësia e skedës: 16 KB, tipi MIME: image/png)

Kjo skedë është nga Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projektet e tjera. Përshkrimi në faqen përshkruese të skedës është treguar më poshtë.

Përmbledhje

Përshkrimi
العربية: شعار ويكيبيديا الإنجليزية.
English: The Old logo of the English Wikipedia.
Data 2003
Burimi Originally uploaded to Meta-Wiki, created by Author.
Autori Nohat (concept by Paullusmagnus)
Leja
(Ripërdor këtë skedë)
Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
This file is (or includes) one of the official logos or designs used by the Wikimedia Foundation or by one of its projects. Use of the Wikimedia logos and trademarks is subject to the Wikimedia trademark policy and visual identity guidelines, and may require permission.

This tag does not indicate the copyright status of the attached work. A normal copyright tag is still required. See Commons:Licensing. 


Alemannisch | বাংলা | Беларуская (тарашкевіца)‎ | čeština | Deutsch | English | español | euskara | فارسی | français | galego | עברית | हिन्दी | italiano | 日本語 | 한국어 | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | नेपाली | Nederlands | polski | پښتو | português | sicilianu | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | українська | Tiếng Việt | 中文 | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | +/−

Wikimedia-logo black.svg
Versione tjera

Wikipedia/2.0#SVG

Gnome-x-office-drawing.svg
File:Wikipedia-logo-v2-en.svg is a vector version of this file. It should be used in place of this raster image when not inferior.

File:Wikipedia-logo-en.png Go-green.svg File:Wikipedia-logo-v2-en.svg

For more information, see Help:SVG.

Templates:Vector version available/I18n

Alemannisch | العربية | беларуская (тарашкевіца)‎ | български | বাংলা | català | нохчийн | čeština | dansk | Deutsch | Ελληνικά | English | Esperanto | español | eesti | euskara | فارسی | suomi | français | Frysk | galego | עברית | hrvatski | magyar | Հայերեն | Bahasa Indonesia | italiano | 日本語 | ქართული | 한국어 | lietuvių | македонски | മലയാളം | Bahasa Melayu | Plattdüütsch | Nederlands | norsk nynorsk | norsk | occitan | polski | português | português do Brasil | română | русский | sicilianu | Scots | slovenčina | slovenščina | српски / srpski | svenska | ไทย | Türkçe | татарча/tatarça | українська | vèneto | Tiếng Việt | 中文 | 中文(中国大陆)‎ | 中文(简体)‎ | 中文(繁體)‎ | 中文(马来西亚)‎ | 中文(台灣)‎ | +/−

New SVG image

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku i dosjes

Shtypni një datë/kohë për ta parë skedën ashtu si dukej në atë kohë.

Data/OraThumbnailDimensionetPërdoruesiKoment
e tanishme11 qershor 2008 01:35Thumbnail për versionin duke filluar nga 11 qershor 2008 01:35135 × 155 (16 KB)Prodego
17 qershor 2005 11:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 qershor 2005 11:04135 × 155 (13 KB)Evil MonkeyReverted to earlier revision
17 qershor 2005 11:01Thumbnail për versionin duke filluar nga 17 qershor 2005 11:01135 × 155 (13 KB)Evil MonkeyReverted to earlier revision
9 nëntor 2004 03:38Thumbnail për versionin duke filluar nga 9 nëntor 2004 03:38135 × 155 (13 KB)EloquenceWikipedia logo by Nohat (concept by Paullusmagnus). {{GFDL}}

faqe lidhet tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Metadata