Amy Sedaris

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Amy Sedaris080112.jpg

Amy Louise Sedaris (29 mars 1961 -) është aktore, komediane dhe shkrimtare amerikane.

Thënie[redakto]

  • Mendoj se është gjë e mirë që një person të kalojë kohë vetëm. Kjo gjë u jep atyre mundësinë të zbulojnë kush janë dhe të kuptojnë se pse janë vetëm.

Thënie për të[redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[redakto]

Referencat[redakto]

Shiko edhe[redakto]

Lidhje të jashtme[redakto]

Commons
Wikimedia Commons ka materiale multimediale në lidhje me: