Anthony Robbins

Nga Wikiquote
Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Anthony Robbins (29 shkurt 1960 - ) është një shkrimtar dhe filantrop amerikan i njohur për librat e tij Fuqi pa Kufi dhe Zgjo Gjigantin e Brendshëm.

Thënie[Redakto]

  • E tëra që duhet bërë është ta vini në lëvizje fuqinë që gjendet në ju.
Letër një miku.
  • Në momentet e vendimit krijohet fati i juaj.

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referime[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]