Barbara Walters

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Barbara Walters.jpg

Barbara Walters (25 shtator 1929 - ) është një gazetare dhe shkrimtare amerikane.

Thënie[Redakto]

  • Udhëheqja është aftësi për zgjidhjen e problemit.

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referime[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]