Diskutim:Agatha Christie

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Agatha Christie. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Quote.png Thënia "Çdo gjë duhet të merret parasysh. Nëse një fakt nuk nuk qendron mirë me teorinë, harroje atë teori." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 2 shtator 2019. Quote background transparent (dark).png


Start a discussion about Agatha Christie

Nis një diskutim