Diskutim:Dua Lipa

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Dua Lipa. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Quote.png Thënia "Jam duke mësuar ta pranoj veten time. Jam ende në procesin e të mësuarit se si ta dua personin që jam. Kjo eksperiencë po më duket vërtet e këndshme. Mendoj se kanë qenë fansat e mi që më kanë nxitur ta bëj një gjë të tillë." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 24 gusht 2020. Quote background transparent (dark).png