Diskutim:Harry Potter dhe Guri Filozofal (libri)

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Harry Potter dhe Guri Filozofal (libri). Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Stema e WikiPotter Kjo faqe është brenda fushëveprimit të WikiPotter, një WikiProjekt në lidhje me Harry Potter. Nëse dëshironi, ju mund të redaktoni artikullin në të cilin është vendosur ky mesazh ose të vizitoni faqen e projektit, ku mund të bëheni pjesë e tij dhe të kontribuoni në përmbushjen e qëllimeve të tij.
Quote.png Thënia "Harri, ti je një magjistar." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 29 prill 2019. Quote background transparent (dark).png


Quote.png Thënia "Ekzistojnë disa lloje guximi. Të përballosh armiqtë kërkohet mjaft trimëri. Por po aq duhet të përballosh miqtë." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 16 dhjetor 2019. Quote background transparent (dark).png


Start a discussion about Harry Potter dhe Guri Filozofal (libri)

Nis një diskutim