Ebubekir Sifil

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Ebubekir Sifil (25 dhjetor 1960 - ) është një akademik, teolog dhe shkrimtar turk.

Thënie[Redakto]

  • Përshkrimi i Ehli-Sunnetit dhe Xhematit nuk është propagandë. Nuk është as retorikë e ndonjë sekti. Është esenca e Islamit.

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referime[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]