Erhard Busek

Nga Wikiquote
Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Erhard Busek (25 mars 1941 - ) është politikan austriak dhe diplomat evropian nga Austria dhe koordinatori i BE-së për Paktin e stabilitetit.

Thënie[Redakto]

  • Për fat të mirë po zhduken njohurit mbi latinishten, përndryshe qytetarët do të dinin se "ministria" d.m.th "shërbim".

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referime[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]

:Wikipedia
Wikipedia ka një artikull në lidhje me:


Commons
Wikimedia Commons ka materiale multimediale në lidhje me: