Jump to content

Fabio Volo

Nga Wikiquote

Fabio Volo, pseudonim i Fabio Bonetti, (23 qershor 1972 - ) është një shkrimtar italian, aktor, dublues, skenarist dhe prezantues radioje e televizioni.

Thënie

[Redakto]
  • Kushdo prej nesh, të pakten një herë në jetë, e ka takuar një njeri me të cilin është ndjerë menjëherë i afërt. Dikë që flet të njëjtën gjuhë me të tijën.[1]

Thënie për të

[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht

[Redakto]

Referime

[Redakto]
  1. ^ Fabio Volo, Edhe një ditë më shumë, Dudaj, Tiranë, 2009, faqe 183.

Shiko edhe

[Redakto]

Lidhje të jashtme

[Redakto]
:Wikipedia
Wikipedia ka një artikull në lidhje me:


Commons
Wikimedia Commons ka materiale multimediale në lidhje me: