Knocked Up

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Tools-hammer.svg Ky artikull duhet të përmirësohet sipas standardeve të përshkruara te Ndihmë:Çfarë është një artikull?


:Wikipedia
Wikipedia ka një artikull në lidhje me:


Knocked Up nga regjisori Judd Apatow dhe skenaristi Judd Apatow.

Citate[redakto]

 • Ben Stone: Më fal po djersitem mbi ty...
  Alison Scott: Mirë, vetëm pusho së foluri.
 • Jack: Vendosëm të dalim para kamerës.
  Alison Scott: O Zot, vërtetë?
  Jill: E di, unë isha e befasuar gjithashtu.
 • Jay: Sepse fytyra jote duket sikur vaginë.
 • Babai i Benit: Të dua. ti je gjëja më e mirë që më ka ndodh mua..
  Ben Stone: Unë jam gjëja më e mirë që të ka ndodhur?
  Babai i Benit: Po.
  Ben Stone: Tani fillova të ndjej pak keqardhje për TY...
 • Alison Scott: Jam shtatzënë.
  Ben Stone: Shpodhu!
  Alison Scott: Çka?
  Ben Stone: Çka?