Me barrë (film)

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Knocked Up është film amerikan i vitit 2007 i zhanrit romantik - komedi, me regji, skenar dhe prodhim të Judd Apatow.

Po sikur ky djalosh të të linte shtatzënë?

Dialogët[Redakto]

Ben Stone: Më fal po djersitem mbi ty...
Alison Scott: Mirë, vetëm pusho së foluri.
Jack: Vendosëm të dalim para kamerës.
Alison Scott: O Zot, vërtetë?
Jill: E di, unë isha e befasuar gjithashtu.
Babai i Benit: Të dua. ti je gjëja më e mirë që më ka ndodh mua..
Ben Stone: Unë jam gjëja më e mirë që të ka ndodhur?
Babai i Benit: Po.
Ben Stone: Tani fillova të ndjej pak keqardhje për TY...

Slloganet[Redakto]

  • Po sikur ky djalosh të të linte shtatzënë?

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referimet[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]