Përdoruesi diskutim:Wim b

Nga Wikiquote
(Përcjellë nga Përdoruesi:Wim b)
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Wim b. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Informacioni Babel i Përdoruesit
it-N Questo utente può contribuire con un livello madrelingua in italiano.
en-2 This user has intermediate knowledge of English.
sq-0 Ky përdorues nuk ka njohuri të gjuhës shqipe (ose e kupton me vështirësi të madhe).
Përdorues sipas gjuhës
Talk: my user talk on it.wikt
Info: my user page on Meta

You can contact me also :