Përdoruesi diskutim:185.200.251.207

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 185.200.251.207. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Vendosja e fjalëve pa kuptim është veprim i ndaluar. Vendosja e fjalëve pa kuptim konsiderohet veprim keqdashës dhe në rast përsëritjeje mund të sjellë bllokimin e llogarisë suaj.


Nëse mendoni se ka ndodhur një gabim dhe filtrimi automatik ka keqfunksionuar me redaktimin tuaj, ju lutemi, diskutoni te Zyra e Ankesave. Sigurohuni të vendosni tekstin që përmbante redaktimi juaj apo veprimin që bëtë dhe mesazhin që morët.

Blloko përdoruesin Klein Muçi[Redakto]

Tërmet i fuqishëm i ndaluar dhe asnjë pjesë në bimët dhe plehrat në studio për t'i dhënë fund jetës duke mësuar të shohim në Wikipedia shqip që të mos i ndaluar dhe asnjë pjesë në bimët dhe plehrat në bimët dhe plehrat në Wikipedia shqip. 185.200.251.207 2 gusht 2022 16:36 (CEST)Reply[reply]

Gnome-Wikipedia-IP-contributor-male.png Kjo faqe është një faqe diskutimi për një përdorues të paregjistruar dhe për këtë arsye shfaqet vetëm adresa e tij IP. IP-të mund të ndryshojnë periodikisht. Për pasojë, për të lehtësuar komunikimin, ju ftojmë të krijoni një llogari.