Përdoruesi diskutim:Komuniteti

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Komuniteti. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Shënim: Kjo faqe është vetëm për të diskutuar në lidhje me personalizimin e mëtejeshëm të faqes së përdoruesit Komuniteti. Nëse keni pyetje në lidhje me funksionimin e Wikicitate-ve në përgjithësi, shkoni te Ndihmë:Pyetje e Përgjigje.

Nis një diskutim me Komuniteti

Nis një diskutim