Rrethimi i vogël

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Rrethimi i vogël është film shqiptar i vitit 1986, me regji të Saimir Kumbaros dhe me skenar të Ruzhdi Pulahas.

Zenun Boriga[Redakto]

  • Na eredhe nga fshati pashke me ata shoket e partise. Na fole per rrethimin. Fole aq bukur sa nuk te gezohesha dot. Po une atij rrethimi nuk ja kam friken. Friken ja kam atij rrethimit te vogel ketu ne koke.

Dialogët[Redakto]

Slloganet[Redakto]

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referimet[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]