Jump to content

Shauni i të Vdekurve

Nga Wikiquote
Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.Shauni i të Vdekurve është një film horror komedi me regji të Edgar Wright. Filmi i shkruar nga Edgar Wright dhe Simon Pegg tregon historinë e një londinezi të jo shumë të shkathët që gjendet në mes të një apokalipsi zombish.

Një komedi romantike. Me mumje.

Dialogë[Redakto]

  • Je bërë me bojë.

Sllogane[Redakto]

  • Një komedi romantike. Me mumje.

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referimet[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]