Dallime mes rishikimeve të "Ayn Rand"

Jump to navigation Jump to search
1.786 bytes added ,  7 vjet më parë
Faqe e re: '''Ayn Rand''' (1905-1982) lindur me emrin ''Alisa Zinov'evna Rozenbaum'', ishte një shkrimtare, filozofe dhe skenografe amerikane me origjinë ruse. Autore e veprave të famshme si '...
(Faqe e re: '''Ayn Rand''' (1905-1982) lindur me emrin ''Alisa Zinov'evna Rozenbaum'', ishte një shkrimtare, filozofe dhe skenografe amerikane me origjinë ruse. Autore e veprave të famshme si '...)
(Pa ndryshime)
20

edits

Menyja e lëvizjeve