Stampa:Quote of the day

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
History hourglass.svg Kjo faqe është vjetruar dhe ruhet vetëm për arsye historike. Nëse dëshironi ta riktheni përdorimin e saj, ju lutemi, diskutoni më parë te Kuvendi.


{{{citati}}}
~ {{{autori}}} ~


Përdorimi[redakto]

{{quote of the day
| citati = 
| autori = 
}}