Jump to content

Tyler Durden

Nga Wikiquote
Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Tyler Durden është një personazh në romanin e filmin me të njëjtin titull Klubi i Ndeshjes (Fight Club).

Thënie[Redakto]

  • Dhe vetëm pasi i kemi humbur të gjitha jemi të lirë të bëjmë gjithçka.

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referime[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]