Alfonso Signorini

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Alfonso Signorini - Archivi Mondadori (cropped).jpg

Alfonso Signorini (1964 - ) është gazetar, personazh televiziv, shkrimtar, moderator radioje dhe televizioni.

Thënie[Redakto]

  • Ndonjëherë dyshoj se banorët e këtij planeti e sajojnë enkas një luftë në kaq kohë. Dhe a e di pse? Ngaqë s'njohin ndonjë mënyrë më të mirë për t'u ndjerë vërtetë burra!
Chanel, Një jetë si në përralla

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referimet[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]