Denis Waitley

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Question book-new.svg Ky artikull nuk përmban asnjë referim. Për pasojë, besueshmëria në të lë për të dëshiruar. Ndihmoni të shtojmë burime sipas udhëzimeve të përshkruara te Ndihmë:Referimi.


Denis E. Waitley (1933 - ) është folës-motivues amerikan, shkrimtar dhe konsultant.

Thënie[Redakto]

  • E ardhmja u takon atyre që mësojnë atë që duhet mësuar për të bërë atë që duhet bërë.

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referimet[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]