Jump to content

Diskutim:Aleksandër Stavre Drenova

Page contents not supported in other languages.
Shto një temë
Nga Wikiquote
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Aleksandër Stavre Drenova. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kjo thënie nuk është e Asdrenit po e Vaso Pashë Shkodranit!!!80.80.161.138 26 Qershor 2007 20:14 (UTC)