Jump to content

Diskutim:Drejtësia

Page contents not supported in other languages.
Shto një temë
Nga Wikiquote
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Drejtësia. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Thënia "Ai që e ka trupin e drejtë, nuk ka frikë se i del hija e shtrembër." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 18 nëntor 2019.