Jump to content

Diskutim:Earl Nihtingale

Page contents not supported in other languages.
Shto një temë
Nga Wikiquote
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Earl Nihtingale. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Thënia "Jemi përmbledhje e asaj për të cilën mendojmë tërë ditën." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 15 prill 2019.