Diskutim:Noam Chomsky

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Noam Chomsky. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Thënia "Asnjë ushtri nuk humb kurrë një luftë. Luftëtarët guximtarë dhe gjeneralët e ndritur vriten me thikë në shpinë nga tradhtarët ordinerë." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 31 gusht 2020.


Start a discussion about Noam Chomsky

Nis një diskutim