Diskutim:Përrallë nga e kaluara

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Përrallë nga e kaluara. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Stema e KinoCitat Kjo faqe është brenda fushëveprimit të KinoCitat, një WikiProjekt në lidhje me filmat. Nëse dëshironi, ju mund të redaktoni artikullin në të cilin është vendosur ky mesazh ose të vizitoni faqen e projektit, ku mund të bëheni pjesë e tij dhe të kontribuoni në përmbushjen e qëllimeve të tij.
Thënia "E gjetëm, Vangjel!" nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 10 qershor 2019.


Thënia "Çudia më e madhe 3 ditë zgjat." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 6 prill 2020.


Start a discussion about Përrallë nga e kaluara

Nis një diskutim