Diskutim:Puna

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Puna. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Quote.png Thënia "Dora me baltë, buka me mjaltë." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 26 gusht 2019. Quote background transparent (dark).png


Quote.png Thënia "Fillimi i mbarë, gjysma e punës." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 30 dhjetor 2019. Quote background transparent (dark).png


Quote.png Thënia "Ai që përton sot, pendohet mot." nga ky artikull u vendos në faqen kryesore si thënie e javës në datën 27 prill 2020. Quote background transparent (dark).png