Jan van de Snepscheut

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search

Jan van de Snepscheut (12 shtator 1953 - 23 shkurt 1994) ishte një edukator dhe shkencëtar kompjuterik.

Thënie[Redakto]

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referime[Redakto]

Shiko edhe[Redakto]

Lidhje të jashtme[Redakto]