Përdoruesi:CarsracBot

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
OOjs UI icon userInactive-ltr.svg JO AKTIV
Bureaucracy => Special:Makebot/CarsracBot' / meta:Steward_request/Bot_status

  • This bot is a pure interwiki bot, using PyWikipedia framwork!
  • User:CarsracBot is operated from medium-sized wiki's (like li.wikipedia, yo.wikipedia)
  • The bot is locally flagged on several wikis, see that list and has a global botflag


Crystal Clear action run.png

Ky përdorues është një robot i menaxhuar nga Carsrac (diskutimet).

Administratorë: në qoftë se ky robot funksionon keq ose shkakton dëme, bllokojeni.


100 laatste ongecontroleerde anonieme wijzigingen
Gjatë periudhës së dhënë, s’ka ndryshime që plotësojnë këto kritere.


100 nieuwste artikelen
  • 8 tetor 2021 10:21Pastor Akil Pano (hist | redakto) ‎[830 byte]AnisaKanani (diskuto | kontribute) (Faqe e re: '''Pastor Akil Pano''' është një pastor shumë i njohur në Shqipëri dhe figurë publike mediatike. Ai jep kontributin e tij në fushën sociale, teologjike, shoqërore dhe akademike në vendin tonë. ''Thënie nga Pastor Akil Pano'' *Nëse doni të keni gëzim në zemër, shërbejuni të tjerëve. *Nëse rruga është e vështirë, ji i sigurt që po ecën në rrugën e duhur. *Kur themelet e jetës tunden, njerëzit mbërrijnë në vendin ku takohen me të vërtetën...)
  • 19 shtator 2021 13:11Gjuha shqipe (hist | redakto) ‎[1.409 byte]Equiyamnaya (diskuto | kontribute) (Faqe e re: '''Gjuha shqipe''' (ose thjesht '''shqipja''') është gjuhë dhe degë e veçantë e familjes indo-evropiane që flitet nga më shumë se 6 milionë njerëz. == Thënie == *''Unë s’jam vet asnjë thrrime,''</br> :''Zot! Të lutem duke qarë;''</br> :''Ali! thërret gjuha ime,''</br> :''Alinë, Ahmed Myhtarë;''</br> :''Hysejn, më qan zëmra shumë,''</br> :''Haxhi Bektashë, Hunqarë,''</br> :''Them kët vjersh’ për brengën t’ime,''</br> :''M’u qepn’ ca të mallku...)