Përdoruesi diskutim:Dori-Ca

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Dori-Ca. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Wiki 2.png
Përshëndetje, Dori-Ca!
Anëtarët e Wikicitate të urojnë mirëseardhjen.

Dori-Ca, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikicitate, nëse ke një të tillë.

Për tu futur më lehtë në rrjedhat e citateve dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikicitate janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.

Blloko perdoruesin Puntori[redakto]

Me fal qe po ju shqetsoj por kam nje lutje dhe ndoshta do ma plotesoni kerkesen. Une kam kohe qe shkruaj artikuj, por dikush mundohet ti prishi ato. Sidomos nje maqedonas nga Zvicra me emrin Puntor. Po patet mundesi shikojeni nje here punen e tij dhe po e pe te aresyeshme bllokoi adresen qe mos te futet per nje kohe te gjate jo vetem ne Wikipedia por edhe ne projektet e tjera. Me respekt KarLi