Zeki Bejtullahu

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search

Zeki Bejtullahu (1939 - ) është shkrimtar, poet dhe piktor shqiptar.

Thënie[Redakto]

  • Nëpër kafene krijohet një veçori kolektive e atyre, që fajësojnë jetën për të cilën më parë mendonin vetëm të mblidhnin frytet.[1]

Thënie për të[Redakto]

Thënie të atribuara gabimisht[Redakto]

Referimet[Redakto]

  1. ^ Lua error in package.lua at line 80: module 'Module:No globals' not found.

Lidhje të jashtme[Redakto]