Përdoruesi diskutim:Elio4789

Nga Wikiquote
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Elio4789. Wikicitate nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikicitate nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: - ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përshëndetje![Redakto]

Mirë se erdhe në "Wikicitate"! Të falënderojmë për krijimin e artikujve të rinj e përmirësimin e atyre ekzistues. Të lutemi, përpara se të vazhdosh më tej, hidhi një sy ND:AR ku tregohen rregullat që duhen ndjekur për punimin me artikujt. Kjo do të bëjë të mundur që të mos gabosh në shkrimin e tyre e të mos ketë nevojë për shumë përmirësime apo fshirje pas punës tënde. - Klein Muçi (diskutimet) 3 gusht 2021 11:49 (CEST)Reply[përgjigju]

Përshëndetje Elio4789 (diskutimet) 3 gusht 2021 12:03 (CEST)Reply[përgjigju]